Інтерфакс-Україна
14:37 20.05.2021

Зеленський: Порошенко до мене не приходить, мені так легше працювати

1 хв читати
Зеленський: Порошенко до мене не приходить, мені так легше працювати

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що не підтримує жодних зв'язків із п'ятим президентом України (2014-2019), лідером партії "Європейська солідарність" Петром Порошенком.

"Щодо Петра Порошенка, у мене немає з ним жодних сентиментів, жодних розмов, хоча, я нагадую, дуже хотів, як Віталій Володимирович (Кличко - ІФ). Але він (Кличко - ІФ) приходив, а ця людина (Порошенко - ІФ) вже не приходить, і слава Богу. Я дуже радий - мені так легше жити і працювати", - сказав Зеленський на прес-конференції в Києві в четвер.

"Я вже став його (Порошенка - ІФ) вироком. Він просто не хоче усвідомити, що сталося. Він багато чого, я вважаю, зробив дуже серйозного, дуже поганого, коли був президентом України. Багато всього зробив. Все це наздожене, це карма", - додав глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пісторіус: Враховуючи триваючу агресію РФ, мир в Україні, схоже, недосяжний у найближчому майбутньому

Поворозник продовжить обіймати посаду першого заступника мера Києва після звільнення з посади в КМВА - КМДА

Єрмак спростував інформацію про нібито підготовку виборів на літо

РФ пропонує США укладати угоду про копалини через Дмітрієва, вона передбачає часткове зняття санкцій – Зеленський

МЗС вітає ухвалення резолюції ПАРЄ "Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності"

МЗС України про поновлення Нетребко у Королівському оперному театрі у Лондоні: закликаємо припинити надавати прихильникам Путіна платформу для пропаганди

ПАРЄ заявила про недопущення безкарності РФ за агресію проти України

Мерц пообіцяв зробити ФРН стабільнішою та безпечнішою

Консерватори й соціал-демократи утворили коаліцію в Бундестазі

Тимчасове рішення по війні в Україні дасть час сторонам на перегрупування – конгрессвумен Спартц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА