Інтерфакс-Україна
21:16 20.05.2021

Припинення конфлікту на сході України без втрати суверенітету можливо завдяки міжнародній коаліції і спільним діям з партнерами з його деескалації - нардеп Фріз

2 хв читати
Припинення конфлікту на сході України без втрати суверенітету можливо завдяки міжнародній коаліції і спільним діям з партнерами з його деескалації - нардеп Фріз

Припинення війни на сході України без втрати суверенітету і національних інтересів можливо завдяки міжнародній коаліції і спільним діям з партнерами з деескалації конфлікту, вважає народний депутат фракції "Європейська солідарність" Ірина Фріз.

"Зеленський намагається домовитися з Путіним з першого дня каденції. Втім, він не розуміє, що Росія не домовляється. Вона або програє, як у випадку з розпадом Радянського Союзу і Російською імперією, або досягає мети, зухвало порушуючи міжнародне право, як у випадку з ПМР, Абхазією і Південною Осетією. Єдиний сценарій припинення війни без втрати суверенітету і національних інтересів - це міжнародна коаліція і спільні дії з партнерами з деескалації. Наочний приклад - Азербайджан, який чекав два десятка років, щоб відновити цілісність держави", - сказала Фріз у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона зазначила, що припинення війни можливо двома способами: перемога чи капітуляція, і наголосила, що "з Росією інших варіантів немає".

"Тому ми повинні готуватися до того, що питання окупованих територій не може бути вирішено швидко після того, як Росія бере безпосередню участь у бойових діях на сході з 2014 року", - додала політик.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський на прес-конференції, 20 травня, заявив, що крім нормандського формату (Україна, Німеччина, Франція, РФ) для врегулювання ситуації на Донбасі повинна відбутися його зустріч президентом РФ Володимиром Путіним, а також залучені США.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА