Інтерфакс-Україна
10:04 28.05.2021

Словаччина та Україна працюють над декларацією про визнання євроінтеграційних прагнень Києва - прем'єр Гегер

1 хв читати
Словаччина та Україна працюють над декларацією про визнання євроінтеграційних прагнень Києва - прем'єр Гегер

Президентські офіси Словаччини та України працюють над декларацією про визнання євроінтеграційних прагнень України, повідомив прем'єр-міністр Словаччини Едуард Гегер.

"Словаччина твердо підтримує Україну та європейські прагнення України. Це одне з моїх головних повідомлень сьогодні у Києві. І ми говоримо про це і в Брюсселі. Президентські офіси обох країн працюють над декларацією, яку ви згадали", - сказав Гегер в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що європейські інтеграційні прагнення України вже неодноразово офіційно визнавалися.

"Наразі важливо використовувати всі положення Угоди про асоціацію між ЄС та Україною", - додав глава уряду.

Він зазначив, що під час візиту до Києва у п'ятницю він поговорить із українськими співрозмовниками про реформи.

"Справді, трансформація та модернізація країни є необхідною умовою для вступу до ЄС та НАТО. Процес реформ в Україні триває, і Словаччина вважає, що він буде стійким і успішним. До речі, зміни не стосуються ЄС та НАТО, їх потрібно впровадити, щоб самі українці зробили Україну сильнішою, стійкішою на благо всіх українців", - вважає Гегер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА