Інтерфакс-Україна
11:05 01.06.2021

Для дострокових президентських виборів підстав немає - заступник голови ОП Тимошенко

1 хв читати
Для дострокових президентських виборів підстав немає - заступник голови ОП Тимошенко

Заступник голови Офісу президента України (ОП) Кирило Тимошенко не бачить підстав для дострокових президентських виборів.

"Президент обраний. Звісно, рішення приймати йому. Я не бачу жодних підстав... Обраним президентом завжди буде хтось незадоволений. Це політика. Давайте подивимося на рейтинг довіри", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Відповідаючи на уточнювальне запитання про те, що рейтинг президента досить високий і з технологічної точки зору виграти вибори було б досить просто, Тимошенко сказав: "Не бачу жодних підстав, але рішення, звісно, приймати президенту".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА