Інтерфакс-Україна
20:20 02.06.2021

Мінськ не може вважатися нейтральним майданчиком для ТКГ

2 хв читати
Мінськ не може вважатися нейтральним майданчиком для ТКГ

Мінськ не може вважатися нейтральним майданчиком для проведення міжнародних переговорів, включно з переговорами Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з питань Донбасу, у зв'язку з ворожою риторикою Олександра Лукашенка, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Якщо вже ми бачимо таку ворожу риторику від Лукашенка, якщо вже ми бачимо, що Білорусь припиняє бути нейтральною країною, то і про будь-які переговори в Мінську можна забути. Мінськ не може вважатися респектабельним і нейтральним міжнародним майданчиком", - сказав Подоляк агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на питання про перспективи продовження в очному форматі переговорів ТКГ у Мінську у зв'язку із запрошенням Лукашенка так званих слідчих з тимчасово окупованих окремих районів Луганської області ("ОРЛО" для допиту затриманого в Мінську екс-головного редактора телеграм-каналу" NEXTA "Романа Протасевича.

Подоляк також додав, що будь-який потенційний крок Лукашенка в бік визнання тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей викличе відповідну реакцію України і всього цивілізованого світу.

"Україна не дозволить нікому порушувати свій суверенітет і територіальну цілісність. Якщо Лукашенко поставить себе на один рівень з окупантами в Луганську, то це буде означати і відповідне ставлення до нього", - додав він.

Як повідомлялося, 2 червня Олександр Лукашенко заявив, що готовий надати можливість так званим слідчим з тимчасово окупованої Луганській області допитати Романа Протасевича в зв'язку з проведеним там "розслідуванням" щодо нібито участі екс-головного редактора телеграм-каналу "NEXTA" у бойових діях на Донбасі на боці України у лавах батальйону "Азов".

Раніше засновник і перший командир полку "Азов" Андрій Білецький заявляв, що Протасевич дійсно перебував у полку, проте як журналіст.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА