12:37 15.06.2021

Зеленський закликав на основі законопроекту про олігархів розробити пакет законодавчих ініціатив для подолання олігархічної системи

2 хв читати
Зеленський закликав на основі законопроекту про олігархів розробити пакет законодавчих ініціатив для подолання олігархічної системи

Президент України Володимир Зеленський закликає на основі його законопроекту про олігархів якнайшвидше розробити пакет законодавчих ініціатив для подолання олігархічної системи.

"Уперше за роки незалежності замість обіцянок ми перейшли до реальних дій для подолання цього замкненого кола впливу олігархів. Суть цього кола проста: олігархи накопичують незаконний капітал - частина цього капіталу йде на створення, просування і подальше утримання політиків різного рівня, чиновників задля примноження того незаконного капіталу, частина з якого знову йде на утримання тих самих політиків і чиновників. І олігархи, і політики, і політики-олігархи розраховували, що цей двигун працюватиме вічно", - сказав Зеленський під час виступу на форумі "Україна 30. Економіка без олігархів" в Києві.

Президент зазначив, що багато років старі політики постійно обіцяли людям боротися з олігархами заради зростання добробуту країни, проте кількість олігархів лише збільшувалася.

Зеленський також наголосив, що олігархи, користуючись слабкістю держінституцій і системною корупцією, за безцінь отримували ресурси, активи та преференції для власного збагачення, а на сьогодні використовують ці статки проти України.

"Відтепер буде інакше. Все, що ми хочемо, - зрозумілих, прозорих, рівних і єдиних правил для всієї України. Неважливо, ти маленький підприємець, фермер, великий магнат або іноземний інвестор. Рівні правила для всіх", - заявив він.

Зеленський заявив, що державні інституції та суди мають бути незалежними від інших гілок влади і від великого бізнесу.

"Важливо: великий бізнес - це нормально, правильно, круто, потужно. Ненормально ставати великим бізнесом, коли ти або незаконно щось береш із бюджету держави, або щось не докладаєш в держбюджет", - додав він.

Президент окремо наголосив, що великий бізнес не повинен одноосібно контролювати окремі галузі економіки і диктувати правила розвитку країни.

Президент Зеленський зазначив, що цей закон про олігархів має стати фундаментом для нормативно-правової бази, яка поставить на перше місце захист інтересів України та всіх платників податків.

"І особисто я, і все наше суспільство чекаємо швидких та зрозумілих законодавчих ініціатив, які мають запровадити ефективні антитрастові інструменти для подолання олігархічної системи", - заявив глава держави.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вітренко: Німеччина має виходити з принципу євросолідарності при розгляді заявки "Північного потоку-2" на сертифікацію

Порошенко у відповідь на статтю Путіна: в українців немає проблем з власною ідентичністю

Мер Чернігова Атрошенко і його політсила візьмуть участь у виборах в Раду від партії "УДАР Віталія Кличка"

Уперше за 30 років незалежності Україна отримала стратегію зовнішньополітичної діяльності - Кулеба

Разумков спростував інформацію про можливу відставку Ткаченка з посади міністра культури

ВР не планує на "літніх канікулах" ухвалювати додаткові постанови щодо "Північного потоку-2" - Разумков

Єрмак: Україна високо цінує двопартійну підтримку США, доказом якої є збільшення фіндопомоги та санкції проти "Північного потоку-2"

Успіх мирного врегулювання конфлікту на Донбасі багато в чому залежить від фігури модератора ОБСЄ на переговорах ТКГ - Резніков

У "Євросолідарності" вважають затягування у справі проти Тетяни Чорновол атакою на Україну та досягнення Революції гідності

У "Слузі народу" переконані, що рівень зарплати лікарів в Україні має бути щонайменше 20 тис. грн на місяць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА