Інтерфакс-Україна
12:19 16.06.2021

Політрада "Голосу" у середу розгляне заяву частини фракції про створення окремого об'єднання

1 хв читати
Політрада "Голосу" у середу розгляне заяву частини фракції про створення окремого об'єднання

Політична рада партії "Голос" планує в середу, 16 червня, розглянути заяву частини депутатської фракції "Голос" про створення окремого об'єднання "Справедливість" у Верховній Раді та дасть їй оцінку, повідомляє прес-служба політсили.

"Законодавство прямо передбачає можливість депутата вийти з фракції. Тільки позафракційні депутати мають право створювати депутатські групи. Але створення груп у межах депутатської фракції прямо суперечить статтям 58-60 закону України "Про регламент Верховної Ради України". Ми поважаємо колег у їхньому бажанні мати альтернативну точку зору, але вона не може суперечити й порушувати закон", - наголошується в повідомленні партії.

Крім того, в "Голосі" переконані, що всі питання внутрішнього партійного життя мають вирішуватися відповідно до правил і процедур партії. Для цього існують органи управління, такі як з'їзд і політична рада.

Як повідомлялося, половина членів депутатської фракції "Голос" висловила недовіру її керівникові Ярославу Железняку та заявила про намір створити окреме об'єднання в парламенті під назвою "Справедливість".

Крім того, частина фракції має намір ініціювати виключення з її складу голови партії Кіри Рудик, яка "прогулює понад 60% засідань".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

В "Євросолідарності" назвали перемогою рішення частково скасувати заборону на виїзд за кордон жінкам-депутаткам місцевих рад

Через вилучення центральною владою 8 млрд на премії чиновникам "УЗ" в Києві підвищиться ціна на проїзд - нардеп Гончаренко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА