Інтерфакс-Україна
12:41 26.06.2021

Посол Німеччини про питання членства України в НАТО: всі бояться бути з Росією в прямій війні

1 хв читати
Посол Німеччини про питання членства України в НАТО: всі бояться бути з Росією в прямій війні

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, коментуючи перспективу членства України в НАТО, зазначила, що одна з переваг Альянсу - п'ята стаття Вашингтонського договору, і всі бояться бути з Росією в прямій війні.

"У НАТО співпрацюють 30 держав, і це консенсусна організація. Цей консенсус потрібно знайти. Я думаю, що Україна має дуже впливових партнерів, які підтримують українські амбіції стати членом НАТО. Але це відбудеться не завтра, оскільки, як я вже сказала, це буде політичне рішення. У НАТО завжди були проблеми з країнами, де йде війна. Безумовно. Тому що одна з переваг НАТО - п'ята стаття Вашингтонського договору. І всі бояться бути з Росією в прямій війні", - сказала посол в інтерв'ю виданню ZN.UA, опублікованому в суботу вранці.

При цьому вона додала, що НАТО співпрацює з Україною щодня і уважно стежить за тим, що відбувається в Україні.

ОСТАННЄ

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

Діалог США з РФ нагадує теплу розмову, потрібно змінити тональність – Зеленський

Зеленський про Коаліцію рішучих: Європа ще не вирішила, що вона буде з Україною повністю, якщо не буде США

18-ий пакет санкцій ЄС може бути прийнятий у червні – Зеленський

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА