Інтерфакс-Україна
10:44 12.07.2021

Зеленський просить Разумкова скликати позачергове засідання Ради

1 хв читати
Зеленський просить Разумкова скликати позачергове засідання Ради

Президент України Володимир Зеленський просить голову Верховної Ради Дмитра Разумкова скликати позачергове пленарне засідання, повідомив народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

У своєму Telegram-каналі депутат розмістив відповідний скан листа Зеленського голові парламенту.

Президент пропонує провести позачергове засідання парламенту, на якому розглянути п'ять питань, зокрема законопроекти про легалізацію канабісу в медичних цілях і про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу.

Раніше повідомлялося, що останнього пленарного тижня (13-16 липня) може відбутися кілька позачергових пленарних засідань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту

Законопроєкт про вибори під час воєнного стану може бути підготовлений до кінця лютого - Арахамія

Залужний та Зеленський є лідерами електоральних симпатій українців – досліждення Ipsos

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА