Інтерфакс-Україна
14:08 13.07.2021

У "Євросолідарності" занепокоєні ідеєю Зеленського обговорювати питання "Північного потоку-2" у "нормандському форматі"

2 хв читати
У "Євросолідарності" занепокоєні ідеєю Зеленського обговорювати питання "Північного потоку-2" у "нормандському форматі"

Голова парламентського комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе (фракція "Європейська солідарність") занепокоєна пропозицією президента України Володимира Зеленського обговорювати питання "Північного потоку-2" на переговорах у "нормандському форматі" (Україна, Німеччина, Франція, РФ).

"Мене лякає ідея пана Зеленського обговорювати "Північний потік-2" у "нормандському форматі". Я не зовсім розумію, про що саме він хоче в такому форматі домовитися з Путіним (президент РФ Володимир Путін - ІФ). Як на мене, це звучить як інфантильна пропозиція", - сказала Климпуш-Цинцадзе в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок у Києві.

Відповідаючи на запитання про підсумки переговорів Зеленського та канцлера Німеччини Ангели Меркель, народний депутат сказала: "А є результати? Я не бачу якихось особливих результатів".

При цьому Климпуш-Цинцадзе вважає позитивним, що переговори відбулися. "Добре, що переговори відбулися - це важливо, оскільки важливо окреслювати нашу позицію. Але, на жаль, ми бачимо, що до нашої позиції у виконанні пана Зеленського та у виконанні нинішньої влади не дослухалися наші німецькі партнери", - сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе також зазначила, що не розуміє, які результати переговорів щодо "Північного потоку-2", крім того, що його буде введено в експлуатацію, "що прямо суперечить інтересам України, і про те, що нібито має зберегтися транзит через Україну".

"Ми знаємо, чого варті папери, підписані з Путіним", - наголосила глава комітету.

"Стосовно того, що Німеччина далі підтримує нашу територіальну цілісність, незалежність і суверенітет. Ми сподіваємося, що справді ця позиція є непохитною, як вона й лунала з вуст пані Меркель, і що будь-яка нова влада в Німеччині після парламентських виборів, які відбудуться восени цього року, цю позицію збереже і проактивно просуватиме у Федеративній Республіці Німеччина", - підсумувала Климпуш-Цинцадзе.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА