Інтерфакс-Україна
17:23 13.07.2021

Корнієнко: Зустрічі Зеленського з німецькими політиками важливі в контексті його подальшої зустрічі з Байденом

2 хв читати
Корнієнко: Зустрічі Зеленського з німецькими політиками важливі в контексті його подальшої зустрічі з Байденом

Зустрічі президента України Володимира Зеленського з німецькими політиками, які відбуваються в рамках робочого візиту до Німеччини, важливі в контексті його майбутньої зустрічі з президентом США Джо Байденом, вважає глава партії "Слуга народу", перший заступник однойменної фракції Олександр Корнієнко.

"Візит Володимира Зеленського в Німеччину - це не просто зустріч з Ангелою Меркель (канцлером Німеччини - ІФ). Президент України поспілкувався також з Арміном Лашетом, який може стати наступним канцлером. Ці зустрічі допомагають Україні зафіксувати свої позиції щодо ключових питань напередодні парламентських виборів у Німеччині у вересні, зокрема щодо "Північного потоку-2", - сказав Корнієнко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок у Києві.

За словами Корнієнка, Україна має постійно нагадувати європейським партнерам, що проект "Північного потоку-2" - не про економіку, а про політику.

"Ідеться про газовий шантаж з боку Росії для додаткового тиску і на Україну, і на весь Європейський Союз. Згадаймо, що робив для зупинення цього проекту попередній президент Петро Порошенко. У 2018 році він заявив, що" Північний потік-2 "не добудують, оскільки США проти. І все. Жодних реальних кроків для зупинення цього будівництва не було, тільки надія, що наші проблеми за нас вирішать Сполучені Штати. На момент зміни влади в Україні у 2019 році проект отримав у Європі всі політичні гарантії реалізації і був побудований більше ніж наполовину", - зазначив Корнієнко.

Народний депутат наголосив, що наразі Зеленський активно обстоює позицію України щодо "Північного потоку-2".

"І хоча Росія намагається показати, що це питання вже вирішено, газопровід іще не прийнятий в експлуатацію і не запрацював. Тому зустрічі в Німеччині дуже важливі, особливо в контексті майбутніх переговорів президента США Джо Байдена і з Ангелою Меркель, і з Володимиром Зеленським. У перспективі це може забезпечити певні рішення на користь України", - підсумував Корнієнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА