Інтерфакс-Україна
20:25 26.07.2021

Зеленський про кадрові зміни в СБУ: Альтернативи реформі служби немає і не буде

1 хв читати
Зеленський про кадрові зміни в СБУ: Альтернативи реформі служби немає і не буде

Президент України Володимир Зеленський виступає за якнайшвидше реформування Служби безпеки України (СБУ), повідомляється на сайті глави держави.

"Жодної альтернативи реформі служби немає й не буде. Щойно парламент проголосує за реформу, ми маємо почати трансформацію в перший же день, не втрачаючи часу на адаптацію до ухваленого рішення", - сказав Зеленський, коментуючи підписання низки указів про кадрові перестановки в керівництві СБУ в понеділок.

Як наголошується в повідомленні, основною метою глави держави під час ухвалення цих кадрових рішень є забезпечення готовності СБУ до системної трансформації, що відповідатиме змісту реформи відомства. Відповідний законопроект опрацьовується у Верховній Раді.

При цьому, за словами президента, уже зараз робота СБУ має посилюватися з урахуванням майбутніх змін, оскільки держава потребує набагато інтенсивнішої діяльності СБУ у виконанні поставлених законом завдань.

"Друге завдання - суттєва активізація боротьби з контрабандою. Темп роботи проти контрабанди, який ми бачимо зараз, не може нікого влаштовувати", - наголосив Зеленський.

У повідомленні наголошується, що, за експертними оцінками, в результаті діяльності контрабандистів держава щорічно втрачає до 300 млрд грн, і фундаментом для протидії такій деструктивній ситуації має бути посилення роботи СБУ.

"Конкретний результат має бути відчутний як на кордоні, так і в усіх інституціях держави, відповідальних за чистоту економічних процесів", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

В КМДА стверджують: голова КМВА Ткаченко не відповідає на пропозиції щодо проблеми з перепустками на комендантську годину

Порошенко: єдиним прийнятним результатом переговорів має стати безумовне припинення вогню

"Європейська Солідарність" закликала спікера Ради негайно обговорити ситуацію на фронті на погоджувальній раді - співголова фракції

Міністр закордонних справ Чехії: На майбутніх парламентських виборах чеська нація проголосує за українську

Віртуальна зустріч коаліції охочих пройде в середу

Раді пропонують внести зміни до Виборчого кодексу щодо оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Саміт Трампа і Путіна в п’ятницю має призвести до припинення вогню – глава МЗС Франції

Туск: нагнітання напруги у стосунках України та Польщі – це путінський сценарій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА