Інтерфакс-Україна
15:00 31.08.2021

Виборчий процес на проміжних виборах нардепів у Херсонській та Черкаській областях розпочнеться 1 вересня

1 хв читати
Виборчий процес на проміжних виборах нардепів у Херсонській та Черкаській областях розпочнеться 1 вересня

Центральна виборча комісія України оприлюднила офіційні постанови щодо проведення проміжних виборів народних депутатів в одномандатних виборчих округах №184 (Херсонська область) та №197 (Черкаська область).

Відповідні документи №152 та №153 від 9 квітня 2021 року оприлюднено в газеті "Голос України" у вівторок, 31 серпня.

У них зазначено, що вибори, які призначені на неділю, 31 жовтня 2021 року, проводяться в зв'язку з отриманням постанов Верховної Ради про дострокове припинення повноважень народних депутатів Ігоря Колихаєва та Олександра Скічка. Колихаєв склав повноваження нардепа у зв'язку з обранням міським головою м. Херсона, а Олександр Скічко – у зв'язку з призначенням головою Черкаської обласної державної адміністрації.

У постановах уточнюється, що виборчий процес в округах розпочинається з 1 вересня 2021 року.

Як повідомлялося, у квітні ЦВК призначила проміжні вибори народних депутатів у Херсонській та Черкаській областях на 31 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заява Росії та Китаю про "усунення корінних причин війни" свідчить про готовність КНР легітимізувати військову агресію під виглядом "безпекових інтересів" - Фріз

Франція планує обслуговувати передані ЗСУ гармати Caesar за рахунок доходів від заморожених активів РФ – Барро

Зеленський: останнім часом у нас дуже активна і продуктивна комунікація з США щодо припинення вогню

Канцлер Німеччини Мерц: Україна може стати членом ЄС до членства в НАТО

Канцлер ФРН Мерц заявив, що США не вдасться проводити торговельні переговори з державами ЄС окремо

Китай допомагає РФ вчиняти злочин агресії проти України - Мережко

США почали менше довіряти росіянам після зустрічі Зеленського і Трампа у Римі – глава МЗС Люксембургу

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА