Інтерфакс-Україна
11:56 15.09.2021

Законопроект про основи державної політики перехідного періоду потребує додаткових обговорень - Разумков

1 хв читати
Законопроект про основи державної політики перехідного періоду потребує додаткових обговорень - Разумков

Урядовий законопроект "Про засади державної політики перехідного періоду" потребує додаткових обговорень з урахуванням переговорів у "мінському" і "нормандському" форматах для збереження підтримки України з боку ЄС і США, вважає голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Тут питання потрібно буде більш детально опрацьовувати. Щоб ненароком не створити якихось зон турбулентності, і підтримка України, яка існує на рівні Європейського Союзу, США, збереглася. Тому що ми знаємо, що санкції прив'язані до "Мінська". Я про це говорив з колегами, які беруть участь у "мінському", "нормандському" форматах", - сказав Разумков в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він нагадав, що законопроект поки що перебуває в профільному комітеті (комітеті Верховної Ради з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій - ІФ).

"Його ще не пропонували до розгляду в залі. Там є різні норми, зокрема й ті, які треба буде обговорювати додатково. Але коли це станеться, я наразі не готовий відповісти", - зазначив спікер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

ЄС і США розраховують укласти торговельну угоду до нинішнього кінцевого терміну переговорів 9 липня - ЗМІ

Чернишов після обрання запобіжного заходу: Вважаю, що розмір застави є занадто великим

Чернишов: я не планую подавати у відставку

Зеленський очікує від державних інституцій "швидкої роботи та результатів" у синхронізації санкцій проти Росії

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА