Інтерфакс-Україна
20:40 20.09.2021

Правоохоронний комітет ВР стежитиме за справами про резонансні вбивства - нардеп Іонушас

1 хв читати

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності відповідно до Регламенту здійснюватиме контроль над перебігом розслідування справ про резонансні вбивства, зокрема активістки Катерини Гандзюк, у разі надходження відповідних звернень від заявників, повідомив кандидат на посаду голови комітету, народний депутат фракції "Слуга народу" Сергій Іонушас.

"До предметів відання комітету входить також і здійснення парламентського контролю. Безумовно, якщо будуть звернення з боку заявників, ми розглядатимемо відповідно до Регламенту", - сказав Іонушас на брифінгу в понеділок увечері.

Він також додав, що оскільки попереднім головою комітету був нинішній міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, то "ми перебуватимемо в тісній комунікації та інформуватимемо журналістів" про контроль справ щодо резонансних убивств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА