Інтерфакс-Україна
12:04 21.09.2021

Варшава заявила про незаконність проведення виборів РФ в окупованому Криму

1 хв читати
Варшава заявила про незаконність проведення виборів РФ в окупованому Криму

Міністерство закордонних справ Польщі заявило про незаконність проведення російських парламентських виборів в окупованому Криму, а також засудило масове надання російських паспортів громадянам України та організацію електронного голосування на Донбасі.

"Міністерство закордонних справ вважає незаконним проведення "виборів" на Кримському півострові, нелегально окупованому Російською Федерацією. Міністерство також засуджує масове надання російських паспортів громадянам України та організацію електронного голосування на Донбасі. Республіка Польща підтверджує свою підтримку суверенітету й територіальної цілісності України", - йдеться у заяві МЗС Польщі, розміщеній на сайті посольства Польщі в Україні.

У польському зовнішньополітичному відомстві також знову висловили жаль у зв'язку з тим, що російська влада перешкодила організації наглядової місії ОБСЄ.

"Такі дії ставлять під сумнів наміри Російської Федерації відстоювати демократичні цінності і є невиправданою спробою підірвати загальноприйняті стандарти", - наголошується в заяві.

У МЗС Польщі зазначають, що "послідовна, системна кампанія влади Російської Федерації, спрямована проти громадянського суспільства Росії, опозиції і вільних ЗМІ, ускладнювала доступ до незалежної інформації, унеможливлювала представникам опозиції висувати кандидатів, а також серйозно ускладнювала росіянам вибір відповідно до їхніх уподобань".

"Ця ситуація може викликати сумніви в легітимності нових депутатів", - наголошується в заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА