13:40 21.09.2021

Тимошенко заявляє про загрозу руйнування Трудового кодексу та банкрутства місцевих бюджетів в Україні

1 хв читати
Тимошенко заявляє про загрозу руйнування Трудового кодексу та банкрутства місцевих бюджетів в Україні

Законодавчі ініціативи, винесені до порядку денного Верховної Ради, не враховують інтересів громадян і загрожують порушенням їхніх трудових прав, зазначає лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Ми з фракцією уважно вивчили порядок денний - дуже принизливий лобістський порядок денний, де починається руйнація Трудового кодексу, де у людей працюючих забирають останні права... і багато інших корупційних речей. Але немає уваги до того, що інфляція в країні досягла таких меж, що 50% доходів українців іде на їжу. Для порівняння, у Німеччині - 10%. Тут не говориться про те, що люди не можуть виживати, а в бюджеті на наступний рік епоха бідності продовжується в повному обсязі", - зазначила Тимошенко під час свого виступу в парламенті.

Крім того, за її словами, влада штовхає місцеві бюджети на банкрутство, змушуючи їх компенсувати різницю в тарифах на тепло, а райгази і міськгази не можуть ефективно обслуговувати споживачів.

"Хаос у країні досяг апогею, але в цьому залі немає інтересів людей, їхнього болю, їхньої бідності. Тут є дерибан бюджету, зменшення прав, закриття соціальної політики. Припиняйте це робити! Або парламент повернеться до служіння людям, або такий парламент українцям не потрібен! Поверніться до реального життя і до людей", - сказала Тимошенко, звертаючись до колег із фракції "Слуга народу".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА