Інтерфакс-Україна
13:01 23.09.2021

Зеленського на посаді глави держави готові підтримати 33% українців, Порошенка - 17%

2 хв читати
Зеленського на посаді глави держави готові підтримати 33% українців, Порошенка - 17%

Нинішній президент України Володимир Зеленський отримав би найбільшу підтримку на виборах глави держави, якби вони відбувалися у середині вересня, свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного 10-15 вересня Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

За Зеленського проголосували б 33,3% респондентів серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором. На другому місці - п'ятий президент України (2014-2019), лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко, якого підтримали б 16,8% респондентів, які визначилися з вибором. Далі йдуть лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (10,3%), лідер партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко (9,5%) і лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко (8,7%).

За екс-нардепа Євгена Мураєва готові проголосувати 6,4% респондентів, які визначилися з вибором, за екс-прем'єра, лідера "Української стратегії" Володимира Гройсмана - 5,7%, за лідера Радикальної партії Олега Ляшка - 4,6%. Підтримка інших кандидатів суттєво нижча (4,7% за всіх кандидатів разом узятих).

10,3% із загальної кількості респондентів не визначилися з відповіддю. 11,2% заявили, що не підуть на вибори, 2% викреслили б усіх кандидатів або зіпсували б бюлетень, 0,3% відмовилися відповідати.

Під час дослідження було опитано 2 002 респондентів віком від 18 років методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів у всіх підконтрольних уряду регіонах України. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, і 1,1% - для показників, близьких до 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" виступила з вимогою дієвої реакції президента на справу Міндіча та ініціює відставку уряду

Порошенко про рішення Лондонського суду у справі ПриватБанку: за справедливість варто боротись

Комітети Ради ініціюють аудит вітроенергетики на Закарпатті на відповідність екологічним вимогам - Климпуш-Цинцадзе

КЕКЦ звернувся до прокуратури щодо незаконної видачі Міндовкіллям лімітів на рубку дерев у заповідниках

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА