Інтерфакс-Україна
17:15 24.09.2021

Реформи в Україні є одним із найефективніших способів захиститися від агресії РФ - Квін

2 хв читати

Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін зазначила, що одним із найефективніших способів для України захиститися від агресії РФ є прогрес у здійсненні ключових реформ і подолання корупції.

"Україна досягла прогресу у створенні інституцій на засадах доброчесності, що не слід не помічати. У країні створено механізми підвищення відповідальності державних службовців через систему декларування активів, створено прозорий процес публічних закупівель і створено незалежні антикорупційні інститути", - сказала Квін у зверненні до учасників першої молодіжної зустрічі Київського безпекового форуму "Захід-Схід, Північ-Південь", заснованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", повідомила прес-служба фонду в п'ятницю.

Водночас Квін зазначила, що деякі реформи в Україні перебувають під загрозою, і українці повинні наполягати на зрушеннях у цих питаннях. "Цього літа, наприклад, Верховна Рада ухвалила, і президент Зеленський підписав закон про реформу Вищої ради правосуддя, що є великим досягненням. Проте цього тижня ми бачили спроби перешкоджати впровадженню цієї реформи", - сказала вона, висловивши впевненість у тому, що і український уряд, і громадянське суспільство, і міжнародні партнери України підтримують просування вперед "у цьому дуже важливому напрямі реформування судової системи України".

За словами Квін, США продовжать працювати над тим, щоб притягнути РФ до відповідальності за агресію проти України. "Ми повинні тверезо оцінювати виклики, з якими стикається Україна і всередині країни, і ззовні... Ми чітко заявили: подальша агресія з боку Росії матиме для неї наслідки, й вона за це платитиме", - додала вона.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА