19:21 28.09.2021

Голова Львівської облорганізації "Голосу" Рущишин відсторонений від посади за співпрацю з Офісом президента

2 хв читати
Голова Львівської облорганізації "Голосу" Рущишин відсторонений від посади за співпрацю з Офісом президента

Політрада партії "Голос" 28 вересня своїм рішенням усунула народного депутата Ярослава Рущишина з посади голови Львівської обласної територіальної організації партії і призначила тимчасово виконуючим обов'язки голови облорганізації заступника голови партії, нардепа Андрія Осадчука.

"Голос" вдячний Ярославу Рущишину за його внесок у розбудову Львівської обласної територіальної організації політичної партії, проте останні події у Верховній Раді, відкрита співпраця з Офісом президента разом з частиною депутатів фракції "Голос"; спільне голосування з порушенням регламенту Верховної Ради; робота в інтересах влади заради завуальованих хабарів у вигляді бюджетного фінансування округів депутатками-мажоритарницями від Львівщини Галиною Васильченко та Наталією Піпою; відкриті дії, спрямовані на розвал партії та фракції, а також відсутність реакції Львівської організації та її очільника робить неможливим подальше перебування пана Рущишина у керівних органах одного з ключових осередків партії "Голос" - повідомляється на сайті політсили.

У свою чергу, на сторінці депутатського об'єднання "Справедливість" у відповідь на це з'явилася заява, що керівництво "Голосу" почало рейдерство львівського осередку. "Подібні кроки вже були здійснені в інших осередках для того, щоб "злити" місця в територіальних виборчих комісіях під інші партії", - йдеться в повідомленні, при цьому наводяться приклади таких "зливів" квот "Голосу" в різних областях і містах України.

"Ми, 11 народних депутатів, висловлюємо підтримку львівській обласній організації та сподіваємося, що їм вдасться зберегти головне - команду ціннісних однодумців. Дії керівництва розцінюємо як продовження рейдерства залишків партії, метою якого є продаж її квот у виборчих комісіях на майбутніх виборах. Ми готові і надалі допомагати львівському осередку та іншим колишнім партійцям у боротьбі за свої права як в публічному, так і в судовому полі", - заявили в депутатському об'єднанні.

 

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА