14:34 02.10.2021

У "Слузі народу" почали збір підписів для відкликання Разумкова з посади спікера - джерело

1 хв читати
У "Слузі народу" почали збір підписів для відкликання Разумкова з посади спікера - джерело

Депутатська фракція "Слуга народу" почала збирати підписи за відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради, повідомляють джерела у фракції.

"Так, збір підписів почали", - підтвердили співрозмовники агентства "Інтерфакс-Україна" в суботу.

Раніше Разумков повідомив, що"колеги прийшли за підписними листами про відкликання його з посади голови Верховної Ради".

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія отримав підписні листи для відкликання Разумкова з посади спікера парламенту.

Пізніше Разумков офіційно запросив депутатів фракції "Слуга народу"на зустріч у понеділок, 4 жовтня, щоб обговорити його "незадовільну" роботу за два роки на посаді голови парламенту, повідомила його прес-секретар Ольга Туній.

Джерело агентства "Інтерфакс-Україна" повідомило, що депутатська фракція "Слуга народу" розглядає першого заступника голови Верховної ради Руслана Стефанчука єдиним кандидатом на посаду спікера парламенту у разі відставки Дмитра Разумкова з цієї посади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угода з США є угодою про збереження Української держави, вважає Порошенко

Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру

Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА