Інтерфакс-Україна
11:33 08.11.2021

Корнієнко йде з посади голови партії "Слуга народу"

1 хв читати
Корнієнко йде з посади голови партії "Слуга народу"

Олександр Корнієнко йде з посади голови партії "Слуга народу".

"Я хотів би сконцентруватися на роботі у Верховній Раді та реалізації парламентських реформ, на яку мене делегувала партія, президент та український народ, тож вирішив звернутися до з'їзду партії "Слуга народу" із заявою про складання повноважень голови партії", - сказав Корнієнко агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Водночас він зазначив, що залишається у партії.

"У мене є один партійний квиток, один і залишиться. Братиму активну участь у житті партії. Ми одна велика команда. Команда президента України Володимира Зеленського, команда "Слуги народу", команда, яка будує найкраще майбутнє для України", - наголосив Корнієнко.

Він також повідомив, що скликає з'їзд партії, який відбудеться в Києві відповідно до всіх карантинних вимог. "І саме цей з'їзд обере мого послідовника чи послідовницю", - сказав Корнієнко.

Як повідомлялося, народні депутати обрали Корнієнка першим заступником голови Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА