Інтерфакс-Україна
16:15 16.11.2021

Фракція "Слуга народу" не підтримуватиме відставку Ткаченка з посади міністра культури - Арахамія

1 хв читати
Фракція "Слуга народу" не підтримуватиме відставку Ткаченка з посади міністра культури - Арахамія

Депутатська фракція "Слуга народу" не підтримуватиме на голосуванні відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформполітики, заявив голова фракції Давид Арахамія.

"Усі (члени фракції - ІФ) про це, по-перше, почули з новин. Це неправильно, коли фракція призначає міністра, а потім із новин дізнається, що він якось там "психонув" і щось там написав. Я не думаю, що за такого підходу він має шанси бути звільненим", - сказав Арахамія журналістам у кулуарах парламенту у вівторок.

На уточнювальне питання, як чинитиме фракція, він відповів: "Просто не голосуватимемо - і все: нехай тоді буде заручником цієї ситуації".

Арахамія наголосив, що Ткаченко мав обговорити рішення про своє бажання піти у відставку з членами фракції "Слуга народу": "Він мав прийти на фракцію, сказати, що, мовляв, не згоден з такими от позиціями і хочу піти. Якщо він так чомусь не зробив, то отримає наслідки. Ми не обговорювали це питання на фракції, бо до нас не надходило ще жодного такого запиту від нього".

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА