Інтерфакс-Україна
13:23 21.11.2021

Порошенко: Ми доволі сильні, щоб захистити свободу, демократію та європейський вибір

2 хв читати
Порошенко: Ми доволі сильні, щоб захистити свободу, демократію та європейський вибір

Українське патріотичне співтовариство доволі сильне для того, щоб захистити свободу, демократію і європейський вибір України, заявив лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України (2014-2019) Петро Порошенко.

"І через сімнадцять років після Помаранчевої революції і через вісім років після початку Революції гідності ми впевнені – шанс, який ці події відкрили перед Україною, наше покоління не втратило. Ми відстояли свободу і незалежність. Ми – серед небагатьох країн, що зберегли демократію в цій частині світу", – сказав Порошенко у відеозверненні з нагоди Дня гідності і свободи в неділю.

За його словами, два з половиною роки тому до влади в Україні прийшли люди, для яких гідність і європейський вибір не представляли ніякої цінності. "Радує хіба що те, що на рівні риторики влада не сміє заперечувати курс на євроатлантичну інтеграцію... однак, якщо судити з конкретних справ і проектів, реальний рух України в Європу зупинено. Гірше того – у внутрішній політиці відбуваються процеси, що віддаляють нас від Європейського Союзу", – сказав політик.

Лідер "Європейської солідарності" зазначає: є приводи для тривоги, але немає місця для песимізму. "Ми точно знаємо про певні плани влади. Про деякі – здогадуємося. А поінформовані – значить озброєні!",- переконаний він.

"Європейська солідарність", громадянське суспільство, ветерани, волонтери, мільйони і мільйони українців достатньо сильні для того, щоб захистити свободу, демократію і європейський вибір. Це-наша спільна справа. Так само, як і оборона України від Путіна (президент РФ Володимир Путін – ІФ), захист від російської агресії, від Кремля, що так і не змирився з європейським вибором України. Разом ми – сила. І тому головні наші перемоги ще попереду", – резюмував Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА