Інтерфакс-Україна
16:23 25.11.2021

Зеленський у п'ятницю проведе прес-марафон, присвячений "екватору його каденції"

1 хв читати
Зеленський у п'ятницю проведе прес-марафон, присвячений "екватору його каденції"

У п'ятницю, 26 листопада, відбудеться прес-марафон за участю президента України Володимира Зеленського, присвячений "екватору його каденції".

Як повідомляє Офіс президента у своєму Tegeram-каналі, прес-марафон "30 запитань президенту України" розпочнеться о 12:00 і триватиме три години.

"У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх прес-марафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь", - зазначено в повідомленні.

В Офісі президента додали, що"відбудеться змістовна розмова президента з журналістами, під час якої буде висвітлено різні актуальні та суспільно важливі теми".

Зокрема, порушуватимуться теми проведення реформ в Україні, ситуація на Донбасі, енергетична безпека, питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо.

"Водночас такий формат заходу дасть змогу уникнути дублювання запитань", - ідеться в анонсі.

Захід транслюватиметься на офіційній Facebook-сторінці Офісу президента та провідних українських телеканалах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада викликала на засідання голову Фінмоніторингу Проніна

Порошенко закликав заборонити Telegram після вбивства Парубія

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА