Інтерфакс-Україна
17:21 08.12.2021

Парламент Швейцарії обрав главу МЗС Кассіса президентом країни

1 хв читати
Парламент Швейцарії обрав главу МЗС Кассіса президентом країни

Парламент Швейцарії в середу обрав главу МЗС країни Ігнаціо Кассіса новим президентом країни, повідомили швейцарські ЗМІ.

Минулого року його було обрано на посаду віце-президента, тому його призначення президентом було, як зазначається, більшою мірою формальністю. Це пов'язано з тим, що, відповідно до положень законодавства конфедерації, президента обирають терміном на один рік серед членів Федеральної ради.

Отже, 60-річний Кассіс із 1 січня 2022 року змінить на посаді президента Гі Пармелена.

Швейцарські ЗМІ нагадують, що президент Швейцарії не є главою держави, оскільки цю функцію виконує вся Федеральна рада.

Водночас президента не мають права переобирати на другий термін: після завершення терміну перебування на цій посаді він повертається до роботи до міністерства, яке до цього очолював.

Кассіс - за освітою лікар, входив до Національної ради Швейцарії і був віце-президентом Медичної асоціації Швейцарії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА