20:55 10.12.2021

Зеленський: Я щасливий, що суспільство не підтримує дестабілізацію, до якої міг призвести держпереворот

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський задоволений, що суспільство не підтримує дестабілізацію, яка була метою можливого державного перевороту, про який він заявляв раніше.

"Я дуже радий, що наше суспільство не підтримує такі дестабілізаційні кроки деяких угруповань, і дуже щасливий, що ці угруповання побачили, що суспільство не підтримало їх. Але ми стежимо за ситуацією дуже ретельно", - сказав Зеленський в інтерв'ю ТСН в ефірі телеканалу "1+1" увечері в п'ятницю.

Він наголосив, що ті, хто міг бути причетний до перевороту, трохи "змінили свої плани".

"Я думаю, що в людей глобально плани не змінилися, я думаю, деякі люди отримали комунікації з боку і наших стратегічних партнерів… мали діалоги, отримали певні сигнали. Я думаю, трішечки змінили свої плани", - зазначив президент.

Зеленський наголосив, що не готовий ділитися інформацією про держпереворот.

"Я не готовий про це говорити. Про такі речі не можна говорити", - сказав глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА