Інтерфакс-Україна
08:12 17.12.2021

Кулеба: Україна готова виконати Мінські домовленості, але РФ має розпочати з домовленостей саміту "нормандського формату-2019" щодо безпеки

1 хв читати
Кулеба: Україна готова виконати Мінські домовленості, але РФ має розпочати з домовленостей саміту "нормандського формату-2019" щодо безпеки

Україна готова виконати Мінські домовленості, але РФ має розпочати з домовленостей саміту у "нормандському форматі" 2019 року щодо безпеки, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Ми не відмовляємось від Мінських домовленостей. Ми готові рухатися шляхом виконання цих пунктів, але все розпочинається з безпеки. І Росія має розпочати з того нині, щоб виконати хоча б домовленості Паризького саміту у 2019 році", - сказав Кулеба в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 у четвер увечері.

За його словами, контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) з української сторони відкриті, а з протилежної - закриті.

Крім того, обмін заручниками заморожено, відновлення припинень вогню не відбувається. "Україна все це зробила і готова рухатися вперед. Росія має розпочати хоча б з малого - з безпеки", - наголосив Кулеба.

Водночас він зазначив, що наразі ніхто не чинить жодного тиску на Україну.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА