Інтерфакс-Україна
17:57 17.12.2021

Зеленський обговорив з Джонсоном питання енергетичної безпеки і ситуацію на Донбасі

1 хв читати
Зеленський обговорив з Джонсоном питання енергетичної безпеки і ситуацію на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном питання енергетичної безпеки і кроки з деескалації ситуації навколо України і мирного врегулювання на Донбасі.

"Провів продуктивну розмову з Борисом Джонсоном. Обговорили питання енергетичної безпеки. Скоординували подальші кроки щодо деескалації ситуації навколо України та мирного врегулювання на Донбасі. Ціную жорстку і незмінну підтримку Великою Британією суверенітету і територіальної цілісності України", - написав Зеленський на своїй сторінці в Twitter.

Пізніше Офіс президента України на сайті повідомив, що Джонсон і Зеленський висловили спільну позицію з приводу неприйнятності використання проекту "Північний потік-2" як зброї.

Також в контексті обговорення взаємодії України з НАТО глава Української держави і прем'єр-міністр Великої Британії констатували спільний підхід до того, що жодна третя країна не може блокувати євроатлантичну інтеграцію України.

"Співрозмовники позитивно оцінили двосторонню взаємодію з розвитку оборонних можливостей нашої держави та зміцнення українського флоту", - йдеться в повідомленні.

Відбувся обмін думками про подальші заходи політичного діалогу на найвищому рівні. Зеленський відновив запрошення Джонсону відвідати Україну наступного року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА