Інтерфакс-Україна
19:04 18.01.2022

Кулеба: Немає жодних підстав стверджувати, що щось вирішують без України

1 хв читати
Кулеба: Немає жодних підстав стверджувати, що щось вирішують без України

Немає жодних підстав стверджувати, що під час переговорів США та НАТО з Росією питання, пов'язані з Україною, вирішують без України, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Ми, Україна, знаємо про зміст тих розмов, які відбуваються між Сполученими Штатами і РФ. І контакти між президентом України та президентом Сполучених Штатів, мої контакти з державним секретарем були спрямовані саме на це. Ми знаємо, що відбувається за лінією НАТО-Росія. Ми як члени ОБСЄ знаємо, що відбувається там. Тому немає жодних підстав стверджувати, що щось вирішують без України", - сказав Кулеба на пресконференції з міністром закордонних справ Канади Мелані Жолі у Києві у вівторок.

Він зазначив, що формат, у якому всі – ЄС, НАТО, США, Україна, Росія, Канада, Велика Британія – сядуть за один стіл – це фантастика.

"Цього не буде, так не працює дипломатія. Тому принципово те, що в тому форматі контактів, широких, різноманітних контактів на різних рівнях, який склався, Україна знає напевно, що жодного питання, пов'язаного з нею, не вирішують без урахування її позицій. Це ключовий результат нашої дипломатичної роботи", - наголосив Кулеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА