Інтерфакс-Україна
19:21 20.01.2022

Ердоган повідомив, що відвідає Україну на початку лютого, розраховує на особисту зустріч Путіна та Зеленського у Туреччині

1 хв читати
Ердоган повідомив, що відвідає Україну на початку лютого, розраховує на особисту зустріч Путіна та Зеленського у Туреччині

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що збирається відвідати Україну на початку лютого, повідомляє в четвер агентство Анадолу з посиланням на Ердогана.

"Я маю намір здійснити візит до України на початку наступного місяця", - заявив Ердоган.

Він також повідомив, що Туреччина розраховує найближчим часом організувати особисту зустріч Путіна та Зеленського на своїй території.

"Туреччина хоче, щоб у регіоні панував мир і не відбувалося жодних негативних процесів", - наголосив президент Туреччини.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА