Інтерфакс-Україна
20:47 24.01.2022

Шольц про майбутню розмову з Байденом про Україну: Плануємо діяти спільно

1 хв читати
Шольц про майбутню розмову з Байденом про Україну: Плануємо діяти спільно

Канцлер ФРН Олаф Шольц пообіцяв, що ФРН діятиме спільно з партнерами НАТО і ЄС з питань українського конфлікту.

"Ми маємо намір діяти єдиним фронтом. Порушення територіальної цілісності держави в Європі бути не повинно, це стосується особливо України. Ми не потерпимо цього. А якщо це станеться, ми реагуватимемо спільно, це спричинить серйозні наслідки", - сказав Шольц журналістам у Берліні у понеділок.

За його словами, телефонна розмова в понеділок увечері з президентом США Джо Байденом - "хороший знак" скоординованої співпраці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА