Інтерфакс-Україна
11:52 25.01.2022

ВР відмовилася створювати ТСК щодо перевірки можливих фактів порушення омбудсменом присяги

1 хв читати
ВР відмовилася створювати ТСК щодо перевірки можливих фактів порушення омбудсменом присяги

Народні депутати не підтримали створення тимчасової спеціальної комісії парламенту щодо перевірки можливих фактів порушення присяги уповноваженим Верховної Ради з прав людини.

За відповідну постанову №6322 на засіданні у вівторок проголосували 202 народних депутати, тоді як для ухвалення рішення необхідно щонайменше 226 голосів.

У пояснювальній записці до проекту постанови наголошується, що на адресу депутатських фракцій та груп Верховної Ради від одного й того самого громадянина надійшло шість заяв, у яких порушувалося питання про звільнення з посади омбудсмена Людмили Денісової на підставі судових рішень Окружного адміністративного суду Києва. Судові рішення визнали протиправною відмову Денісової розглянути електронні звернення громадянина, журналістські звернення (заяви) та зобов'язали омбудсмена повторно їх розглянути.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА