13:16 26.01.2022

55% чернігівців вважають обшуки в місті політичним тиском на мера - опитування "Рейтингу"

2 хв читати
55% чернігівців вважають обшуки в місті політичним тиском на мера - опитування "Рейтингу"

Більше ніж половина жителів Чернігова вважає, що правоохоронці здійснюють обшуки в місті з метою політичного тиску на мера Владислава Атрошенка, свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг".

За даними соціологічної компанії, 67% опитаних чули про обшуки правоохоронців у підрозділах міської ради та комунальних підприємствах Чернігова (28% – багато чули, 39% – щось чули). Третина нічого про це не знає. 55% вважають, що такі дії правоохоронних органів є скоріше тиском на місцеву владу, 32% вважають це боротьбою з корупцією. Серед тих, хто добре обізнаний про обшуки, дві третіх переконані, що це тиск на місцеву владу.

За даними опитування, майже 80% чернігівців відповіли, що їхнє ставлення до мера Владислава Атрошенка не змінилося після згаданих дій правоохоронних органів щодо комунальних підприємств та підрозділів міської ради Чернігова. Погіршилося ставлення лише у 4% опитаних.

Також соціологи повідомили, що абсолютна більшість (94%) вважає, що за час перебування Владислава Атрошенка на посаді міського голови ситуація у місті покращилася. Протилежної думки – лише 2% опитаних.

Аудиторія: жителі Чернігова від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв'ю за допомогою комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше ніж 3,1%. Терміни проведення: 23-24 січня 2022 року.

Раніше Владислав Атрошенко на спільній із Віталієм Кличком пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" заявив, що метою обшуків у місті є бажання Офісу президента змусити його відмовитися від висування кандидатури від команди у 206-му окрузі та припинити співпрацю з "УДАРом".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Північна Македонія повністю підтримує надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС – глава МЗС

У ЄС думають про те, щоб нафтове ембарго проти РФ поки що не торкалося постачання для Угорщини нафтопроводом "Дружба" - ЗМІ

Порошенко візьме участь у засіданні Парламентської асамблеї НАТО та саміті Європейської народної партії

У Пекіні звинуватили Блінкена в очорнінні КНР

Нардепи пропонують примусово вилучати в Україні об'єкти права власності Білорусі та її резидентів - законопроєкт

У Білому домі вважають мінімальним вплив на світову економіку нещодавніх кроків, зроблених у Вашингтоні щодо РФ

Кулеба: Настане час, коли ми вільно говоритимемо про причини, чому РФ погодилася на операцію з евакуації з "Азовсталі"

Жоден план, що означає заморожування нинішньої ситуації, Україна не підтримає

Ще потрібен час і допомога партнерів, щоб відбити у росіян бажання воювати

Багато політиків і журналістів вважають, що зараз не 2022 рік, а 1938-й

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА