Інтерфакс-Україна
14:15 13.02.2022

Берлін чекає від Москви кроків з деескалації – джерело у відомстві канцлера

1 хв читати
Берлін чекає від Москви кроків з деескалації – джерело у відомстві канцлера

У Німеччині чекають від РФ конкретних кроків щодо деескалації ситуації.

Про це, за словами джерела, у відомстві федерального канцлера ФРН, говоритиме канцлер Олаф Шольц із президентом Росії Володимиром Путіним.

"Ми вважаємо важливим, щоб були зроблені конкретні кроки з деескалації ситуації", – сказало джерело в неділю.

За його словами, Шольц планує обговорити в Москві цілу низку тем, зокрема питання роботи громадської організації "Петербурзький діалог".

"Петербурзький діалог обов'язково буде обговорюватися", – сказав представник канцелярії.

Раніше Москва оголосила три НУО, що входять у "Діалог", небажаними, через це німецький оргкомітет "Петербурзького діалогу" скасував низку заходів і сам щорічний форум організації.

Шольц в понеділок вирушає в турне, під час якого відвідає Київ і Москву.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна угода в Україні малоймовірна до весни — Стубб закликає підтримувати Київ попри корупційний скандал

"Євросолідарність" отримала підписні листи і починає збір підписів за відставку уряду – нардеп Герасимов

Асоціація міст наполягає на збереженні коштів у громадах: 64% ПДФО та реверсна дотація

МЗС на заяву Орбана: Лекції про корупцію від політика, замішаного у корупційних скандалах? Ні, дякую

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА