Інтерфакс-Україна
17:54 15.02.2022

Глава МЗС Латвії заявив, що ЄС повинен буде впровадити санкції проти РФ у разі визнання Москвою "незалежності" т. зв. Л/ДНР

1 хв читати
Глава МЗС Латвії заявив, що ЄС повинен буде впровадити санкції проти РФ у разі визнання Москвою "незалежності" т. зв. Л/ДНР

Постанова Держдуми РФ про направлення президенту Росії Володимиру Путіну звернення про необхідність визнання "незалежності" т. зв. "Л/ДНР" суперечить міжнародному праву, вважає глава Міністерства закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевич.

"Постанова Держдуми Росії, що закликає визнати так звані Л/ДНР "суверенними державами", суперечить міжнародному праву", - написав Рінкевич у Twitter у вівторок.

Він додав, що якщо Росія "рухатиметься в цьому напрямі", то Євросоюз повинен буде вжити заходів і впровадити санкції проти Москви.

Як повідомлялося, 15 лютого Держдума Російської Федерації на засіданні у вівторок затвердила постанову про негайне направлення президенту РФ звернення Думи про необхідність визнання так званих Донецької та Луганської народних республік ("ДНР" і "ЛНР").

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА