Інтерфакс-Україна
22:14 21.02.2022

Після визнання РФ т. зв. ЛНР/ДНР Україна може претендувати на ПДЧ у НАТО - Фріз

2 хв читати
Після визнання РФ т. зв. ЛНР/ДНР Україна може претендувати на ПДЧ у НАТО - Фріз

Після указів президента Російської Федерації Володимира Путіна про визнання так званих ЛНР/ДНР Україна має повне право претендувати на План дій щодо членства в НАТО, вважає народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Ірина Фріз.

"Ми можемо звертатися до наших міжнародних партнерів щодо надання Україні ПДЧ, оскільки більше не існує, з точки зору пана Путіна, внутрішнього конфлікту на території держави Україна, що дає нам право претендувати на можливість більш тісних кооперації та співпраці з Північноатлантичним альянсом", - сказала Фріз у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок увечері.

За словами Фріз, відтепер Україна має повне право звертатися до своїх міжнародних партнерів із проханням застосувати санкції проти держави-агресора Російської Федерації.

"Також я вважаю, що РНБО під керівництвом (президента України Володимира – ІФ) Зеленського має оголосити воєнний стан на території двох областей - Луганської та Донецької, щоб усі, хто перебуває на контрольованій нами території, відчули захист Української держави", - зазначила Фріз.

Крім цього, Фріз вважає, що український парламент після рішення Путіна про визнання так званих ЛНР/ДНР повинен негайно зібратися на пленарне засідання, "навіть... уночі для ухвалення відповідних рішень, оскільки зараз час іде на хвилини, навіть не на години".

"Ми маємо бути адекватними викликам країни-агресора й маємо запобігти всім ризикам, які можуть статися на нашій території", - наголосила Фріз.

Нардеп зазначила, що визнання Путіним самопроголошених "ДНР"/"ЛНР" означає, що Російська Федерація вийшла з Мінських угод.

"Мінські угоди виконали свою роль", - підсумувала народний депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США виступають проти запрошення Зеленського на саміт НАТО в Гаазі – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Суд задовольнив клопотання Порошенка про витребування підстав для запровадження санкцій проти нього

Нові санкції США поти Росії можуть бути найжорсткішими за весь час – Келлог

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА