14:32 22.02.2022

Україна має розірвати дипломатичні відносини з усіма країнами, які готові визнати т. зв. Л/ДНР - голова "міжнародного" комітету Ради

1 хв читати
Україна має розірвати дипломатичні відносини з усіма країнами, які готові визнати т. зв. Л/ДНР - голова "міжнародного" комітету Ради

Україна має розірвати дипломатичні відносини з усіма країнами, які готові визнати так звані Донецьку народну республіку та Луганську народну республіку, вважає голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко (фракція"Слуга народу").

"Я особисто схиляюся до того, що потрібно розірвати дипломатичні відносини (з Росією - ІФ). Більше того, я вважаю, що потрібно розірвати дипломатичні відносини з тими державами, які визнають, які готові визнати так звані ЛНР/ДНР. Є вже такі держави, які, на жаль, висловили свою позицію з цього питання", - сказав Мережко в кулуарах парламенту у вівторок, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи можливий розрив дипломатичних відносин із Росією.

Водночас він зазначив, що рішення щодо розриву дипломатичних відносин має залишатися у віданні президента України та Міністерства закордонних справ України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Нардеп Клименко: Шок Трампом зробив свій позитив, Європа рано чи пізно створить свій оборонний союз

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на тлі загострення відносин з адміністрацією Трампа зріс до 68%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА