Інтерфакс-Україна
20:19 25.02.2022

Борис Джонсон заявив про намір запровадити санкції проти Путіна і Лаврова

1 хв читати
Борис Джонсон заявив про намір запровадити санкції проти Путіна і Лаврова

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив про намір запровадити санкції проти президента Росії Володимира Путіна і міністра закордонних справ Сергія Лаврова, а також закликає західних партнерів вжити заходів щодо SWIFT, передають у п'ятницю британські ЗМІ.

"Велика Британія найближчим часом введе санкції проти президента Путіна і міністра закордонних справ Сергія Лаврова на додаток до пакету санкцій, про який Велика Британія оголосила вчора", - цитує The Independent представника Даунінг-стріт.

"Прем'єр-міністр закликав лідерів (країн НАТО) негайно вжити заходів щодо SWIFT", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА