Інтерфакс-Україна
23:00 25.02.2022

Байден поінформував Зеленського про гуманітарну та економічну допомогу Україні

1 хв читати
Байден поінформував Зеленського про гуманітарну та економічну допомогу Україні

Президент США Джо Байден у п'ятницю провів телефонну розмову зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським і поінформував його про допомогу, що надається з боку США, повідомили в Білому домі.

"Одразу ж після саміту НАТО я поговорив із президентом України Зеленським... Я також повідомив про допомогу, яку США надають - економічну, гуманітарну та у сфері безпеки", - йдеться в заяві Байдена, яку оприлюднив Білий дім.

У ній наголошується, що Байден поінформував Зеленського про зусилля, спрямовані на те, щоб інші країни також допомагали Україні.

Раніше Зеленський у Twitter повідомив, що обговорив із президентом США посилення санкцій проти РФ, надання оборонної допомоги та функціонування антивоєнної коаліції на тлі російської агресії проти України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко про 8 млрд: влада мститься Києву

"Слуга народу" підтримує президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП - речниця фракції

"Голос" підтримує законопроєкт президента щодо повноважень НАБУ/САП - заступниця голови фракції

"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз

Канада розглядає питання визнання Палестини

"Євросолідарність" подає альтернативний законопроєкт щодо НАБУ/САП

У Кремлі взяли до відома останні заяви Трампа щодо припинення вогню в Україні

Ірпінська міськрада проголосувала за дострокове припинення повноважень мера Маркушина

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА