Інтерфакс-Україна
16:57 28.02.2022

ВР має намір звернутися до ЄС щодо прийняття України до Євросоюзу за спецпроцедурою – Разумков

1 хв читати
ВР має намір звернутися до ЄС щодо прийняття України до Євросоюзу за спецпроцедурою – Разумков

Погоджувальна рада керівників фракцій та груп парламенту ініціює звернення Верховної Ради до Європейського Союзу про негайне прийняття України до ЄС за спеціальною процедурою, повідомив народний депутат Дмитро Разумков (позафракційний).

"Сьогодні Верховна Рада провела засідання погоджувальної ради і підготувала ряд надважливих рішень! Перше - звернення від ВР до Євросоюзу щодо негайного прийняття України до ЄС за спеціальною процедурою!" - написав Разумков у понеділок у Facebook.

За його словами, погоджувальна рада також вирішила звернутися до Генеральної Асамблеї ООН з вимогою виключити Російську Федерацію із Ради Безпеки ООН.

"Готується законопроєкт про конфіскацію активів держави-агресора на території України", - розповів Разумков.

Джерело: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1941278069413507&id=100005939985790

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА