Інтерфакс-Україна
13:15 21.03.2022

Прогрес на переговорах Москви та Києва поки що недостатній для зустрічі Путіна та Зеленського - Пєсков

1 хв читати
Прогрес на переговорах Москви та Києва поки що недостатній для зустрічі Путіна та Зеленського - Пєсков

Прогрес на переговорах між РФ та Україною недостатній, щоб можна було говорити про контакти президентів двох країн Володимира Путіна та Володимира Зеленського, заявив речник глави російської держави Дмитро Пєсков.

"Ступінь просування на переговорах, напевно, не такий, як хотілося б, і не такий, як потребує динаміка розвитку ситуації для української сторони", - сказав він журналістам, відповідаючи на запитання про стан переговорного процесу наразі, і чи вдалося знайти точки зближення.

При цьому Пєсков відмовився говорити про деталі переговорів.

Говорячи про перспективи контактів керівників двох країн, представник Кремля зауважив, що "для того, щоб могло йтися про зустріч двох президентів, потрібно спочатку зробити домашню роботу - провести і погодити результати переговорів".

"Поки що суттєвого просування не забезпечено. Їм (президентам - "ІФ") просто нічого буде фіксувати, немає домовленостей, які вони можуть відфіксувати", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більшість українців підтримують Ізраїль в конфлікті з Іраном – КМІС

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

Парламент Гагаузії: Євгенія Гуцул залишається легітимним башканом автономії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА