Інтерфакс-Україна
14:51 23.03.2022

Білорусь висилає частину українських дипломатів та закриває генконсульство України в Бресті

1 хв читати
Білорусь висилає частину українських дипломатів та закриває генконсульство України в Бресті

Влада Білорусі ухвалила рішення про видворення частини українських дипломатів і закриття генерального консульства України в Бресті, повідомили в Міністерстві закордонних справ Білорусі в середу.

"Українське посольство продовжить роботу в Білорусі у форматі 1+4, тобто посол та чотири співробітники", - повідомляє держагентство "БелТА" з посиланням на прессекретаря Міністерства закордонних справ Білорусі Анатолія Глаза.

Напередодні Мінськ заявив, що вісім із 19 співробітників українського посольства були "кадровими співробітниками національних спецслужб".

Спікер МЗС України Олег Ніколенко спростував інформацію про те, що "під прикриттям посольства України у Білорусі працювали розвідники".

"Білоруська сторона записала до "шпигунів" співробітників українського посольства в Мінську, які офіційно представляють різні відомства України: МО, СБУ, ДПСУ. У широкий доступ було викладено персональні дані. До війни ці люди проводили сотні зустрічей з офіційними представниками Білорусі. Таку діяльність навряд чи можна назвати "під прикриттям", - написав Ніколенко у себе на сторінці у фейсбуці у вівторок.

Він також наголосив, що такі заяви "дедалі більше ускладнюють двосторонні відносини" України та Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА