Інтерфакс-Україна
12:57 03.04.2022

Порошенко закликає екстрено скликати Радбез ООН і Раду ООН з прав людини через звірства російських окупантів у Київській області

2 хв читати
Порошенко закликає екстрено скликати Радбез ООН і Раду ООН з прав людини через звірства російських окупантів у Київській області

П'ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко закликає скликати екстрене засідання Ради Безпеки ООН і Ради ООН з прав людини, щоб представити всьому світу факти геноциду українського народу з боку путінського режиму, повідомляє прес-служба "Євросолідарності".

"Шокований масовими вбивствами російськими військовими мирних жителів міст і селищ Київської області. І Україна, і світ повинні усвідомлювати, що саме таку страшну долю підготував для нас, для українців, кривавий путінський режим, якщо ми програємо в цій війні, якщо опустимо руки і перестанемо боротися", – написав Порошенко в Facebook.

"Закликаю скликати екстрене засідання Ради Безпеки ООН і Ради ООН з прав людини, на якому представити нелюдські факти геноциду українського народу з боку путінського режиму і рішуче відреагувати на ці злочини. Пропоную також негайно направити міжнародну місію для вивчення і фіксації фактів геноциду", - зазначає політик.

Порошенко переконаний - докази масових вбивств українців також повинні бути викладені на стіл Міжнародного кримінального суду у справі геноциду проти України, а будь-які так звані "мирні домовленості з Росією неможливі без забезпечення повної відповідальності російських військових злочинців за вбивства українців і знищення мирних міст і селищ".

"Весь світ повинен ще раз подумати, чи хоче він торгувати з кривавим м'ясником Путіним, укладати з ним нові угоди і будувати з його режимом своє майбутнє; Путін, як і Сталін, прагне стерти Україну і українців з лиця землі і карти світу", – пише Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА