Інтерфакс-Україна
16:56 04.04.2022

Реакція Меркель на пропозицію подивитися на звірства росіян у Бучі свідчить про те, що західні еліти ще залишаються в небезпечних ілюзіях - Подоляк

1 хв читати
Реакція Меркель на пропозицію подивитися на звірства росіян у Бучі свідчить про те, що західні еліти ще залишаються в небезпечних ілюзіях - Подоляк

Реакція колишнього канцлера Німеччини Ангели Меркель на пропозицію подивитися на звірства росіян у Бучі свідчить про те, що західні еліти все ще залишаються у небезпечних ілюзіях, заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.

"Реакція пані Меркель на пропозицію подивитися на звірства росіян у Бучі вказує на те, що західні еліти все ще залишаються в небезпечних ілюзіях. Можливе рішення – відправити на акаунти європолітиків фотодокументи про "Бучанську різанину" та відповідні висновки судмедекспертів", - написав Подоляк у твіттері у понеділок.

Раніше президент України Володимир Зеленський запросив колишніх федерального канцлера Німеччини Ангелу Меркель та президента Франції Ніколя Саркозі відвідати Бучу та "побачити, до чого призвела політика поступок Росії". У свою чергу прессекретар Меркель заявила в понеділок, що ексканцлер "підтримує свої рішення у зв'язку з самітом НАТО в Бухаресті у 2008 році". Меркель не відреагувала на запрошення відвідати Бучу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА