Інтерфакс-Україна
07:55 03.05.2022

Міністр фінансів Німеччини: Антисемітські висловлювання Лаврова – непробачний скандал

1 хв читати
Міністр фінансів Німеччини: Антисемітські висловлювання Лаврова – непробачний скандал

Міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер вважає справедливим обурення Ізраїлю через антисемітське висловлювання міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова.

"Антисемітські висловлювання Лаврова — непробачний скандал. #Ізраїль справедливо обурений. Зрозуміло одне: Росія не повинна перемогти в цій агресивній війні, яка порушує міжнародне право. Україна має перемогти. І вона переможе. І ми їх у цьому підтримаємо", – написав Лінднер у твіттері.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА