15:32 03.05.2022

Зеленський: Порядок денний Верховної Ради - мудрий раціоналізм та здоровий націоналізм

2 хв читати
Зеленський: Порядок денний Верховної Ради - мудрий раціоналізм та здоровий націоналізм

Президент України Володимир Зеленський закликав Верховну Раду до дотримання у своїй роботі принципів мудрого раціоналізму та здорового націоналізму.

Виступаючи у парламенті у вівторок, він зазначив, що за останні дні звертався до парламентів багатьох країн. "Але не звертався до вас. Це не зневага, а навпаки - велика довіра. Ви тут. Ви чудово знаєте, що відбувається у нашій державі і чудово знаєте, що робити. Вірю, за ці майже десять тижнів це не змінилося. І буду щасливим, якщо таке стане для вас очевидним і безперечним", - сказав він.

"Ви - народні депутати найбільшої держави сучасності! Народні депутати України! Ключові слова - народ та Україна. Депутатство та політиканство варто забути до мирних часів, а краще забути назавжди. Порядок денний Верховної Ради очевидний. Ключове слово - порядок. Гадаю, що немає часу на спам, на сварки та на піар, вас і так усі знають. Важливим є мудрий раціоналізм і здоровий націоналізм", - заявив президент.

Він назвав парламент "частиною великого українського війська". "Ваш фронт - законотворче поле, на якому ви маєте працювати для нашого народу, нашої держави, нашої перемоги. Як наша армія та вся країна. 24/7. Без вихідних, зайвих емоцій, порожніх гасел та поділу", - зазначив Зеленський.

"На сьогодні у нас одна партія. Україна. Одна фракція. Україна. У нас одна монобільшість - Україна. Єдина, сильна, незалежна. Все, що їй не допомагає чи, не дай Боже, гірше: шкодить, послаблює чи розколює має бути - ні! - не в меншості. Це має залишитися у минулому", - сказав президент.

За його словами, "наразі відсутність депутата виправдовує лише дві речі. Його робота за кордоном чи у регіонах. Заради інтересів України. Або ж - його смерть. Заради інтересів України. Інше для України не становить інтересу. Інше їй не потрібне, іншого в ній не буде! Інше йде слідом за російським військовим кораблем!".

"Не витрачайте час на зайві закони, є важливі пріоритети для держави", - закликав президент. "Закони мають бути своєчасними, як ленд-ліз. Влучними, як "Байрактар" та "Стугна". Приносити користь, як "Нептун". Славу, як наше військо. І бути такими, що увійдуть в історію. Як народ України!" - заявив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Комітет Ради проситиме Венеціанську комісію відреагувати на законопроєкт РФ про приєднання до її території частин інших країн

Тимошенко закликала використати історичний шанс та перебудувати глобальну систему безпеки

У Нацраді з відновлення України готують зміни до Конституції – нардеп

Україна експортує близько третини від довоєнного обсягу с/г продукції – Кубраков

Туреччина виступає за реактивацію дипломатичного треку між Україною та РФ, зокрема створення експортних коридорів через Чорне море - заступник глави МЗС

Ми маємо протистояти фальшивому наративу Росії про те, що криза зумовлена санкціями Заходу, – міністр міжнародного розвитку Норвегії

Швейцарія готова підтримати переговори про припинення війни, коли настане час, - президент Кассіс

Швейцария готова поддержать переговоры о прекращении войны, когда придет время - президент Кассис

Президент Єврокомісії: Виклики перед Україною величезні, але вони не є нездоланними

Фон дер Ляєн: Допомогти Україні - не лише в наших інтересах, це наш моральний обов'язок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА