Інтерфакс-Україна
10:25 20.05.2022

Глави МЗС країн БРІКС підтримують ідею переговорного процесу щодо України

1 хв читати

Глави МЗС країн БРІКС за підсумками зустрічі в четвер підтримали ідею переговорів між Росією та Україною, висловили занепокоєння наслідками війни, йдеться у заяві МЗС Індії.

"Міністри обговорили ситуацію в Україні та підтримали переговори між Росією та Україною. Вони висловили занепокоєння наслідками війни для енергетичної та продовольчої безпеки", - йдеться у заяві, розміщеній на сайті МЗС Індії.

Глави МЗС також закликали до розвитку процесу реформ і більшої представленості країн, що розвиваються, в міжнародних організаціях, зокрема в ООН та її Раді безпеки, щоб ці країни могли відігравати важливу роль у вирішенні світових проблем.

Крім того, вони наголосили на важливості виконання розвиненими країнами зобов'язань щодо надання технологій і фінансування у сфері боротьби зі зміною клімату для допомоги країнам, що розвиваються, а також рішуче засудили тероризм у всіх його формах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА