Інтерфакс-Україна
07:00 24.05.2022

Війна в Україні вимагає солідарності QUAD щодо безпеки Індо-Тихоокеанського регіону

1 хв читати
Війна в Україні вимагає солідарності QUAD щодо безпеки Індо-Тихоокеанського регіону

Військова агресія Росії в Україні вимагає від країн-учасниць чотиристороннього діалогу з безпеки (QUAD) єдності та солідарності, щоб не допустити подібної в Індо-Тихоокеанському регіоні, заявив на відкритті саміту "четвірки" прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда.

Він зазначив, що військова агресія Росії в Україні - "виклик принципам та положенням Статуту ООН", а також "підрив основ світового порядку".

"Не можна дозволити, щоб така сама подія сталася в Індо-Тихоокеанському регіоні", - наголосив прем'єр.

Він наголосив на важливості єдності країн-учасниць діалогу у забезпеченні відкритості та свободи регіону для розвитку багатостороннього співробітництва.

Кісіда заявив, що на саміті обговорюватимуться питання зміни клімату, відстеження ситуації на морі, гуманітарної допомоги під час стихійного лиха.

Саміт QUAD за участю США, Японії, Індії та Австралії відкрився в Токіо.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА