06:26 26.05.2022

У світі багато політиків не мали звички брати до уваги Україну

2 хв читати
У світі багато політиків не мали звички брати до уваги Україну

Світ виявився неготовим до української сміливості - 24 лютого багато хто у світі навіть не вірив, що Україна зможе вистояти проти повномасштабної війни, оскільки їм не хотілося брати до уваги Україну, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Світ виявився неготовим до української сміливості. До сміливості всіх наших людей, які не поступаються Росії і продовжують захищати нашу державу. Згадайте, як все починалося 24 лютого, коли багато хто у світі навіть не вірив, що Україна зможе вистояти проти повномасштабної війни", - сказав Зеленський у відеозверненні в середу ввечері.

"Багатьом з них просто не хотілося брати до уваги Україну. Не було такої звички – брати до уваги Україну. Хоча у них є звичка брати до уваги Росію. Причому і тоді, коли для цього немає об'єктивних підстав. Для них це зручно. І дійсно звично. Часто дуже вигідно. Називати тих чи інших політиків Росії "героями Достоєвського", ніби це щось їм пробачає. Розповідати про нібито історичну сферу впливу Росії. І про нібито баланс у відносинах в Європі, який без Росії нібито неможливий", - зазначив він.

За словами президента, "що б не робила російська держава, знаходиться хтось, хто каже: давайте врахуємо її інтереси. Цьогоріч в Давосі це знову прозвучало. Попри тисячі російських ракет, які вдарили по Україні. Попри десятки тисяч убитих українців. Попри Бучу та Маріуполь тощо, попри зруйновані міста і попри побудовані російською державою "фільтраційні табори", в яких убивають, катують, ґвалтують і принижують, як на конвеєрі".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тимошенко закликала використати історичний шанс та перебудувати глобальну систему безпеки

У Нацраді з відновлення України готують зміни до Конституції – нардеп

Україна експортує близько третини від довоєнного обсягу с/г продукції – Кубраков

Туреччина виступає за реактивацію дипломатичного треку між Україною та РФ, зокрема створення експортних коридорів через Чорне море - заступник глави МЗС

Ми маємо протистояти фальшивому наративу Росії про те, що криза зумовлена санкціями Заходу, – міністр міжнародного розвитку Норвегії

Швейцарія готова підтримати переговори про припинення війни, коли настане час, - президент Кассіс

Швейцария готова поддержать переговоры о прекращении войны, когда придет время - президент Кассис

Президент Єврокомісії: Виклики перед Україною величезні, але вони не є нездоланними

Фон дер Ляєн: Допомогти Україні - не лише в наших інтересах, це наш моральний обов'язок

Президент Єврокомісії: Кремль хоче зруйнувати Україну, ми ніколи не дозволимо цьому статися

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА